/** * Custom Admin CSS * Added By Jeyserver * Make Wordpress Select Image Responsive */ add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'jey_admin_style' ); function jey_admin_style() { wp_enqueue_style( 'admin-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/admin-style.css' ); } خرید انواع دستکش بلند مجلسی زنانه - دستکش
خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش زنانه / خرید انواع دستکش بلند مجلسی زنانه

خرید انواع دستکش بلند مجلسی زنانه

انواع دستکش بلند مجلسی زنانه به خاطر شیک بودنشان بیشتر مورد خرید قرار می گیرند و مخصوصا بانوان جوان از پوشیدن آنها استقبال می کنند.
استفاده از دستکش مجلسی همیشه باعث شیک و زیبا جلوه کردن پوشش می شود. در ایران استفاده از دستکش مجلسی برای مراسم های مختلف همانند کشورهای خارجی قدمت ندارد اما باز هم مورد توجه است.
در مراسم های مختلف چه شاد و چه حزن آلود، دستکش مجلسی را می توان استفاده نمود و تنها با توجه به نوع مجلس، مدل و رنگ آن، متفاوت خواهد بود. به بیانی دیگر متناسب با هر جمعی، می توان نوع خاصی از دستکش را خریداری کرد.
مرسوم است که برای مراسم هایی مثل ترحیم از دستکش مجلسی مشکی استفاده شود و در دیگر گردهمایی ها، با توجه به لباس مجلسی، دستکش زنانه هم ست می شود.
مدل های دستکش زنانه مجلسی هم از همدیگر متفاوت هستند و نوع ساق بلند یا ساق کوتاه دستکش نیز مجدد با توجه به دیگر پوشش فرد، تعیین می شود.

انواع دستکش بلند مجلسی

دستکش بلند مجلسی می تواند از تور تهیه بشود. بدین ترتیب می توان دست را زینت داد. این مدل مخصوصا به عنوان دستکش عروس، کاربرد خوبی دارد.

دستکش زنانه مجلسی

انتخاب تور برای دستکش بیش از همه مرسوم می باشد اما انواع دیگری نیز هستند که مورد توجه قرار می گیرند. مثلا دستکش هایی از جنس پارچه های سر و براق برای دوخت دستکش ساق بلند، مناسب هستند.
البته انواع دستکش بلند زنانه از هر جنسی که باشند با تزئینات مختلف، زیباتر می شوند. در این موارد با دوخت مروارید، منجوق و … می توان دستکش را زیباتر کرد تا هنگام خرید، بیشتر توجه مشتری را به خود جلب نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com

پاسخی بگذارید

بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی