خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش استادکار / خرید دستکش بنایی استادکار

خرید دستکش بنایی استادکار

دستکش بنایی استادکار یکی از اولین و محبوب ترین برندها برای انتخاب کاربران در حوزه های مختلف صنعتی، ساختمانی، خانگی و کشاورزی جهت خرید و استفاده می باشد.

دلیل انتخاب دستکش بنایی استادکار کیفیت و ماندگاری بالای این دستکشها می‌باشد. حتی در بسیاری از مواقع به دلیل کیفیت بالا و ضخامت آن، در حوزه خانگی و شستشوی ظروف نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این دستکش ها سه لایه بوده و به صورت دو رنگ طراحی شده و در دسته دستکش های ایمنی قرار می گیرد. شرکت حریر ایران این دستکش را با برند استادکار روانه بازار کرده و توسط مصرف کنندگان از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

دستکش بنایی استادکار

بررسی اجمالی و تخصصی دستکش بنایی استادکار

دستکش بنایی استادکار با نام‌های دستکش صنعتی استادکار و یا دستکش لاستیکی استادکار در بازار مصرف نیز معروف و شناخته شده می باشد. این دستکشها به حالت دو رنگ طراحی شده اند و در سه سایز لارج، مدیوم و ایکس لارج روانه بازار می گردند. دستکش بنایی استاد کار در هرجین دارای ۱۲ جفت دستکش بوده است و همچنین هر کارتون شامل ۱۵ جین می باشد که در مجموع متشکل از ۱۸۰ جفت میباشد.

ساختار تشکیل دهنده دستکش صنعتی استادکار

این دستکشها سه لایه بوده و از پی وی سی لاتکس و نخ های پنبه ای ساخته شده اند. که یکی از دلایل انعطاف پذیری بالای این دستکشها رعایت همین مسئله مهم در تولید دستکش می باشد و این فرآیند تولید باعث شده است تا این دستکش ها دارای مصارف متعدد زیر باشند:

  • ساختمانی
  • باغبانی
  • حمل و نقل
  • بهداشتی
  • صنعتی مکانیکی
  • صنایع سبک و سنگین
دستکش صنعتی استادکار

نحوه استفاده و کاربری دستکش بنایی استادکار

کاربری دستکش بنایی استادکار با توجه به قوام و محکم بودن دستکش متعدد و در صنوف متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستکش با توجه به مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی تولیدش از استقبال فراوانی بین عمده مشتریان و مرف کنندگان قرار گرفته است.

توصیه های ایمنی در استفاده از دستکش بنایی استادکار به شرح زیر می باشد:

  1. پس از استفاده از این دستکش آن را با دقت با آب شسته و خشک نمایید.
  2. از تماس این دستکش ها با مواد نفتی، اسیدها، روغن‌ها و پارافین جلوگیری نمایید.
  3. جلوگیری از حرارت دیدن دستکش و قرار ندادن در مقابل نور مستقیم خورشید
  4. نگهداری از دستکش در دمای صفر تا ۲۵ درجه سانتی گراد
فروش دستکش بنایی استاد کار

مشخصات ظاهری دستکش بنایی استاد کار

دستکش بنایی استاد کار دارای ۳۹ سانتیمتر طول بوده و عرض آن ۱۵ سانتی متر و ضخامت آن دو سانتی متر می باشد. وزن این دستکش ۱۱۰ گرم بوده و دو رنگ می باشد. و جنس پارچه آن لاتکس پی وی سی بوده و متشکل از پنبه است که باعث راحتی در استفاده شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com
بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی