خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش نخی / خرید عمده دستکش نخی

خرید عمده دستکش نخی

خرید دستکش نخی

برای خرید دستکش نخی به صورت عمده و جزئی چه مواردی را باید مد نظر قرار داد؟ آیا دستکش نخی فقط با یک نوع مدل خاص تولید و روانه بازار می گردد؟ برای روشن شدن مسئله در زیر به صورت مختصر توضیحاتی جامع ارائه خواهد شد.

مشتریان زیادی جهت خرید دستکش نخی اقدام می‌نمایند اما آگاهی لازم و کافی از اینکه چه نوع دستکش نخی نیازشان را برطرف خواهد نمود ندارند، فلذا با توجه به نوع کاربرد و نیاز مشتری، مدل های گوناگونی از دستکش نخی در بازار وجود دارد:

  • دستکش نخی بافت
  • دستکش نخی ریز بافت و سبک
  • دستکش نخ پارچه ای و دستکش مجلسی

با توجه به دستکش های ذکر شده در بالا مهمترین نکته در انتخاب خرید دستکش نخی، نوع کاربری آن می باشد تا بتوان بهترین استفاده را از دستکش نخی انجام داد.

انواع دستکش نخی در بازار

انواع دستکش نخی در بازار

در بازار ایران به طور کلی سه نوع از دستکش نخی را می توان یافت:

  1. دستکش نخی بافت
  2. دستکش نخی ریز بافت و سبک
  3. دستکش نخ پارچه‌

دستکش نخی بافت

دستکش نخی بافت به صورت سنگین و ضخیم طراحی و تولید می‌شود. این نوع دستکش بیشتر برای کارهای سنگین، ابزار تیز و برنده توصیه می‌گردد. خرید دستکش نخی بافت بیشتر توسط صنعت کاران، کارگران ساختمانی و باغبان ها صورت می پذیرد.

دستکش نخی ریز بافت و سبک

دستکش نخی ریز بافت به دلیل بافت ریز دستکش از حالت کشسانی خاصی برخوردار بوده و در هنگام پوشیدن دستکش احساس کیپ بودن به کاربر دست می‌دهد. این دستکش بیشتر برای کارهای سبک و بدون خطر توصیه می‌گردد. خرید دستکش نخی ریزبافت و سبک بیشتر توسط کارگران فروشگاه‌ها، انباردارها و غیره صورت می‌پذیرد.

دستکش نخی پارچه‌ای

دستکش پارچه ای بیشتر مورد استفاده بانوان بوده و همچنین این دستکش اکثرا برای محافظت از سوختگی و سیاه شدن دستان در برابر آفتاب و مدلی از پوشش کارایی داشته و به صورت عمده با دو رنگ دستکش پارچه ای سفید و سیاه شناخته می‌شود.

جهت خرید دستکش پارچه ای میتوان به داروخانه ها و فروشگاه های بزرگ مراجعه نمود.

بازار خرید دستکش نخی

بازار خرید دستکش نخی

برای خرید انواع دستکش کار بافت و پارچه‌ای باید از دو مدل

  • خرید حضوری دستکش
  • خرید اینترنتی دستکش

بهره جست.

در روش حضوری، دستکش بافت صنعتی را بیشتر می توان از ابزار فروشی ها، صنعتی فروشی ها و فروشگاههای بزرگ خرید نمود. و همچنین برای خرید دستکش نخی ریز بافت و پارچه ای می‌توان به فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها و داروخانه‌ها مراجعه نمود.

همچنین برای خرید اینترنتی انواع دستکش نخی، میتوانید با مشاورین ما از طریق همین سایت اقدام نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com
بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی