خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / ماسک تنفسی / خرید ماسک تنفسی جراحی سه لایه

خرید ماسک تنفسی جراحی سه لایه

خرید ماسک تنفسی جراحی سه لایه یکی از مهمترین ملزومات برای کادر درمانی به شمار می‌رود. و استفاده از انواع ماسک جراحی در بیمارستان ها و درمانگاهها یکی از ضروریات به حساب می آید.

ماسک تنفسی جراحی به دلیل طراحی مدرنی که دارد روی صورت به خوبی می نشیند. ماسک جراحی سه لایه به ماسک پرستاری سه لایه نیز معروف می باشد. لایه های به کار رفته شده در این ماسک از تکنولوژی خاصی پیروی می کند. و مهم ترین لایه آن لایه میانی ماسک می باشد که از فیلتر تولید شده و این لایه در اکثر ماسک های پرستاری از ملت بلون ساخته می شود.

خرید ماسک تنفسی جراحی سه لایه

ویژگی های ماسک تنفسی جراحی

ماسک تنفسی جراحی برای اینکه بتواند به عنوان دافع ویروس و میکروب باشد باید از شرایط زیر پیروی نماید:

 • نرمی ماسک تنفسی جراحی
 • راحتی ماسک پرستاری حین استفاده
 • بی بو بودن ماسک
 • عدم حساسیت ماسک نسبت به صورت
 • تنفس راحت حین استفاده از ماسک جراحی
 • دارای تاییدیه بهداشت مطابق با استانداردهای موجود در بهداشت جهانی
 • راندمان بالای ماسک پزشکی در تصفیه باکتری ها و ویروس ها

قیمت ماسک سه لایه پرستاری

ماسک های سه لایه پرستاری با توجه به فرایند تولید از نظر قیمت نسبت به هم متفاوت میباشند. ماسک سه لایه به دو مدل ماسک سه لایه شرکتی و ماسک سه لایه دست دوز تقسیم می گردد. ماسک تنفسی سه لایه شرکتی به ماسک تنفسی سه لایه آلتراسونیک نیز معروف می‌باشد دور دوزی ماسک سه لایه آلتراسونیک به وسیله دستگاه تمام اتومات و بدون دخالت دست اتفاق می افتد. این ماسک بیشترین کاربرد را در مراکز درمان به خود اختصاص داده است. برای اطلاع از قیمت به روز این ماسک می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید و اقدام به ثبت سفارش انواع ماسک نمایید.

قیمت ماسک سه لایه پرستاری

صادرات ماسک تنفسی جراحی

باید به این نکته توجه نمود که ماسک جراحی یکبار مصرف یکی از پرکاربردترین انواع کالاهای پزشکی در حوزه سلامت به شما می رود. بنابراین صادرات ماسک تنفسی جراحی یکی از بهترین گزینه ها برای صادرات انواع ماسک به نظر می رسد. با توجه به شیوع ویروس کرونا تجار ایرانی اقدام به صادرات انواع ماسک تنفسی جراحی به کشورهای حوزه خلیج فارس نموده اند. اصلی ترین مقصد صادرات انواع ماسک جراحی آلتراسونیک را می‌توان به کشورهای زیر نام برد:

 1. صادرات ماسک سه لایه به عراق
 2. صادرات ماسک سه لایه به افغانستان
 3. صادرات ماسک سه لایه به سوریه
 4. صادرات ماسک سه لایه به روسیه
 5. صادرات ماسک‌ سه لایه به کشورهای حوزه خلیج فارس
 6. صادرات ماسک‌ سه لایه به خلیج دور

خرید و فروش ماسک سه لایه آلتراسونیک

با توجه به اینکه ماسک سه لایه آلتراسونیک به راحتی قابل تولید نمی باشد، بنابراین خرید و تهیه ماسک شرکتی آلتراسونیک نیز با مشکلاتی روبرو می باشد. از جمله این مشکلات می توان به تقاضای بالای خرید ماسک آلتراسونیک و عرضه محدود این مدل ماسک سه لایه اشاره نمود. یکی از بهترین راه ها برای دسترسی آسان به ماسک تنفسی جراحی، خرید و فروش اینترنتی ماسک سه لایه شرکتی می باشد که در حال حاضر خریداران زیادی از طریق مسیر اینترنت اقدام به تهیه ماسک سه لایه جراحی می نمایند. و در نتیجه خریداران ماسک سه لایه جراحی توانسته اند در کمترین زمان ممکن اقدام به ثبت سفارش ماسک تنفسی جراحی نموده و نیاز خود از اقلام پزشکی را برطرف نمایند.

برای خرید ماسک آلتراسونیک می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

گروه تولید و بازرگانی نیارک

کاربرد انواع ماسک تنفسی یکبار مصرف

ماسک تنفسی با توجه به محل کاربردشان با دو نوع متفاوت روانه بازار می گردند:

 • ماسک تنفسی دو لایه
 • ماسک تنفسی سه لایه

ماسک تنفسی دو لایه بیشتر توسط مردم عادی مورد استفاده قرار می‌گیرند این ماسک بیشتر در مکانهای با آلودگی کم تر کارایی دارد و می توان به عنوان یک ماسک یکبار مصرف مانع آلودگی و میکروبی نام برد که با گرماژ بالا تولید می گردد. ولی ماسک تنفسی سه لایه بیشترین کاربرد را در مراکز درمانی به خود اختصاص داده است. این نوع از ماسک یکی از مهمترین عوامل در برابر انواع مختلف ویروس و میکروب به شمار می رود و همچنین استاندارد تولید و استرلیزه ماسک تنفسی جراحی از اهمیت بالایی در تولید این ماسک به شمار می رود.

ماسک تنفسی یکبار مصرف

تولید ماسک تنفسی جراحی

با توجه به گسترش ویروس کرونا تولید ماسک تنفسی جراحی نیز در اولویت تولیدکنندگان ایرانی قرار گرفته است. برای تولید ماسک سه لایه پرستاری باید پارچه از شرکتهای معتبر تهیه نمود و همچنین این پارچه توسط وزارت بهداشت تاییدیه داشته باشد. یکی از شرکت های معتبر در عرضه تولید پارچه ماسک پزشکی شرکت بافتینه میباشد.

ضرورت‌های اساسی در تولید ماسک سه لایه پرستاری به قرار زیر می باشد:

 • رعایت بهداشت فردی توسط کارکنان
 • شستن کامل دست ها با مواد شوینده یا ضدعفونی کننده جهت مقابله با کرونا ویروس
 • ضرورت استفاده کارکنان از ماسک حین تولید
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com
بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی