/** * Custom Admin CSS * Added By Jeyserver * Make Wordpress Select Image Responsive */ add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'jey_admin_style' ); function jey_admin_style() { wp_enqueue_style( 'admin-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/admin-style.css' ); } دستکش توری مشکی زنانه کوتاه - دستکش
خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش توری کوتاه / دستکش توری مشکی زنانه کوتاه

دستکش توری مشکی زنانه کوتاه

دستکش توری ساق کوتاه مشکی جلوه خاصی به دست می بخشد و مدل های زنانه آن با پارچه های مرغوب و مخصوص تولید می گردند تا بر کیفیت آنها در کنار زیبایی، افزوده شود.
در میان دستکش های مجلسی زنانه، انواعی که دارای مدل توری هستند، در جنس های مختلفی تولید می گردند که برخی ساق کوتاه و شماری نیز ساق بلند می باشند.
برای دستکش ساق کوتاه تور مشکی، نیز طرح های مختلفی وجود دارد. مثلا برخی از آنها دست را کامل می پوشاند ضمن اینکه تمام آن از تور تهیه شده است. اما مدل هایی برای دستکش زنانه مجلسی وجود دارد که در آنها فقط قسمتی از پشت دست، با دستکش پوشانده می شود و بخشی حلقه ای مانند، روی انگشت قرار می گیرد. این مدل، امروزه جزو محبوبترین انواع دستکش تور زنانه است که جوان ها و افرادی با سن بالاتر، همگی آن را می پسندند.

دستکش کوتاه زنانه

دستکش کوتاه زنانه مزایای خوبی دارد از جمله اینکه به راحتی پوشیده می شود و یا از دست بیرون می آید. این مسئله در مقابل دستکش های ساق بلند است.

دستکش زنانه

به طور کل دستکش کوتاه زنانه، مخصوصا مدل توری آن، برای مجالسی که در فضای باز هستند، مناسب تر است. رنگ مشکی نیز سنگینی و وقار خاصی به پوشش می دهد و لذا در تولید دستکش نیز خیلی به آن توجه می گردد. البته دلیل دیگر آن هم به سبب این است که با دست، زیاد فعالیت انجام داده می شود و انواع دستکش رنگ روشن، زود کثیف می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com

پاسخی بگذارید

بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی