/** * Custom Admin CSS * Added By Jeyserver * Make Wordpress Select Image Responsive */ add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'jey_admin_style' ); function jey_admin_style() { wp_enqueue_style( 'admin-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/admin-style.css' ); } سفارش دستکش خانگی پامچال - دستکش
خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش خانگی / سفارش دستکش خانگی پامچال

سفارش دستکش خانگی پامچال

دستکش پامچال یکی از برندهایی است که در سال ۱۳۸۸ شمسی با نام شرکت دستکش پامچال البرز در استان قزوین شروع به فعلیت کرده و به مدیریت مهدی شعاع خواه به بهره برداری رسیده و فعال میباشد. و بعد از شناخته شدن در بازار مصرف داخلی، در عرصه بین المللی و بازار خارجی به عنوان کالای صادراتی نیز خود را معرفی کرده است.
فعالیت تولیدی این شرکت در محل کارخانه واقع در استان قزوین، شهرستان قزوین، شهرک صنعتی لیا می باشد.

شرکت پامچال البرز در حال حاضر مشغول به تولید دستکش خانگی(دستکش ظرفشویی) و دستکش صنعتی لاستیکی در تیراژ بالا جهت مصارف داخلی و صادراتی با توجه به استانداردهای تعیین شده توسط مراجع ذیصلاح می باشد.

دستکش خانگی پامچال

خطوط تولید دستکش خانگی پامچال

شرکت دستکش پامچال البرز با توجه به ظرفیت تولید شرکت، در حال حاضر در لاین اول خود مشغول به تولید دستکش ظرفشویی ساق کوتاه و سایز بلند در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ می باشد.

و در لاین دوم خود مشغول به تولید دستکش صنعتی لاستیکی در دو نوع معمولی و ضخیم(مخصوص سنگ بری) و در دو سایز لارج و ایکس لارج می باشد.

فعالیت این مجموعه در گروه کالایی کد تولید پوشاک باستثنای پوشاک ازپوست خزدار(۱۸۱۰) پوشاک وعمل آوردن پوست خز(۱۸) با مجوز پروانه بهره برداری شماره ۶۹۷۸ و تاریخ ۰۳/۰۴/۱۳۸۸ برای انواع دستکش صنعتی و خانگی بجز دستکش کشباف و انواع دستکش بجزدستکش کشباف با کد کالایی ۱۸۱۰۱۳۱۰ به ظرفیت ۹۰۰۰۰۰ جفت می باشد.

دستکش پامچال

سفارش و خرید عمده دستکش پامچال به قیمت درب کارخانه

بازرگانی نیارکی یکی از مراکز تخصصی خرید و فروش عمده دستکش در ایران می باشد. و در حال حاضر نمایندگی رسمی شرکت دستکش پامچال البرز را عهده دار بوده و به مشتریان داخلی و خارجی خدمات ارائه می نماید.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا مشتریان گرامی جهت خرید دشتکش پامچال به قیمت درب کارخانه می توانند با کارشناسان ما در تماس باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستکش خانگی آشپزخانه ویولت

دستکش خانگی آشپزخانه ویولت مارک معروفی است که توانسته بیشترین محبوبیت را کسب کند و …

بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی