مجموعه تولیدی بازرگانی نیارک شما را به خرید بهترین محصولات   انواع دستکش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت وارد کننده دستکش لاتکس بدون پودر

آنچه در این مقاله می خوانید...

واردات دستکش لاتکس

یکی از انواع دستکش لاتکس، نوع بدون پودر آن می باشد که برخی از شرکت ها به عنوان وارد کننده این محصول به کشور، آن را با قیمت خوبی عرضه می کنند.
دستکش های لاتکسی که برای مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند دارای دو مدل پودری و بدون پودر می باشند که هر یک کارایی خود را دارند و در موادی خاص از آنها استفاده می شود.
دستکش های بدون پودر به دلیل این که پوشیدن راحتی دارند در آنها از پودر استفاده نمی شود زیرا معمولا دستکش های پودری به هنگام عمل های جراحی دست می شود و چون تیم پزشکی این کار را به عهده دارد باید دستکش طوری باشد که توسط پودر داخل آن به راحتی به سمت جلو سر بخورد و پوشیده شود.
اغلب دستکش های لاتکس بدون پودر در مراکزی بهداشتی مانند دندانپزشکی ها مورد استفاده قرار می گیرد و در کل این مدل دستکش ها نه تنهادر ایران بلکه در تمام جهان مصرف زیادی را دارند و روزانه آمار بالایی از این محصول خرید و فروش می شود.
از جایی که دستکش های لاتکس تولید ایران پاسخ گوی نیاز جامعه نیستند باید حتما این محصول از کشورهای دیگر وارد شود تا هیچ گاه با کمبود این کالا در کشور مواجح نشویم.
برخی از کالا ها مانند دستکش های لاتکس خیلی با دنیای پزشکی مرتبط هستند و نبودشان ممکن است دردسرهای بزرگی را ایجاد نماید.

واردات دستکش لاتکس

برخی از شرکت ها در ایران وجود دارند که با طی کردن تمامی مراحل قانونی و جواز کار از وزارت بهداشت اقدام به وارد کردن دستکش های پزشکی نموده اند.
انواع دستکش های پزشکی دسته بندی های خاصی را دارند و هر شرکت مسئولیت واردات یک نوع آن را به عهده می گیرد تا پرسنل بتوانند با مدیریت بهتری دستکش ها را به دست مراکز مختلف بهداشتی و بیمارستانی برسانند.

دستکش لاتکس

البته مراکزی هم هستند که تمامی دستکش های پزشکی را در برندهای گوناگون و مدل های مختلف وارد می کنند و به صورت عمده در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.
مهمترین نکته ای که وارد کنندگان دستکش های لاتکس باید به آن دقت داشته باشند کیفیت بالای این محصولات می باشد. آنها باید طی آزمایشات و بررسی های لازم کالایی خوب را وارد کشور کنند و به دست مشتریان خود برسانند.
دستکش های بدون پودر لاتکس بیش از دستکش های پودری تهیه می شوند زیرا در موقعیت های بیشتری می تواند از آنها استفاده نمود برای همین آمار وارداتشان بیشتر از مدل های دیگر می باشد.

مهندس جلوخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

برند استادکار-رز : مریم نیارکی
انواع دستکش : مهدوی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09190834510

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: t.me/niyarakbrand

email icon ایمیل: niyarakybrand@gmail.com

مجموعه تولیدی بازرگانی نیارک شما را به خرید بهترین محصولات   انواع دستکش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید