/** * Custom Admin CSS * Added By Jeyserver * Make Wordpress Select Image Responsive */ add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'jey_admin_style' ); function jey_admin_style() { wp_enqueue_style( 'admin-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/admin-style.css' ); } صادرات دستکش لاتکس ایرانی - دستکش
خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش لاتکس / صادرات دستکش لاتکس ایرانی

صادرات دستکش لاتکس ایرانی

آیا می دانستید صادرات دستکش لاتکس ایرانی ارز آوری قابل توجهی را برای تجار و تولیدکنندگان دستکش ایرانی دارد؟ یکی از دلایل آن گسترش نیاز روز افزون کشورها به تجهیزات بیمارستانی و مصارف شخصی در حوزه استفاده از انواع دستکش می باشد.

با توجه به اینکه کشور های حوزه خلیج فارس جزء کشورهای مصرف گرا به شمار می روند، بنابراین همواره ورود و حضور در این بازارها برای تولید کنندگان و بازرگانان بسیار حائز اهمیت بوده است. و سود سرشاری را نصیب صادر کنندگان خواهد نمود. بازرگانانی که قصد صادرات دستکش لاتکس یا صادرات انواع دستکش خانگی به عراق و یا صادرات دستکش به کشورهای منطقه با قیمت ارزان را دارند؛ می توانند با کارشناسان ما در تماس باشند.

صادرات دستکش لاتکس

صادرات انواع دستکش ایرانی

با توجه به بالا بودن ذخایر نفتی در ایران و همچنین قوی بودن صنایع پتروشیمی، بنابراین مواد اولیه انواع دستکش در ایران بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر می باشد. در نتیجه صادرات انواع دستکش از ایران به سایر کشورهای منطقه مانند عراق، افغانستان و غیره بسیار به صرفه و توجیه اقتصادی برای وارد کنندگان و بازرگانان کشورهای مقصد خواهد داشت. از جمله انواع دستکش هایی که به صادرات آنها می‌توان اقدام نمود به قرار زیر می باشد:

شرایط صادرات انواع دستکش از ایران

با توجه به این نکته که انجام امور صادرات برای هر محصول با توجه به قوانین و استانداردهای بین‌المللی دشوار می باشد، بنابراین در مرحله اول باید تولیدکنندگان به مسئله استانداردسازی محصولات طبق قوانین بین المللی توجه نمایند. مثلاً در ورود کالا به کشور عراق باید برچسب لاتین و عربی رویشان درج گردد. و اگر کالاهایی از لحاظ مشخصات، مورد مقبول گمرک عراق نباشند مرجوع می گردند. و از ورود کالاهایی مانند دستکش به این کشور ممانعت می‌شود. یه طور کلی انواع دستکش ساختمانی، دستکش کارگری، دستکش خانگی و دستکش های پزشکی از کالاهای پرمصرف در کشور عراق به شمار می روندد. و همچنین چون ایران پتانسیل و تکنولوژی تولید انواع دستکش را دارا می باشد، بنابراین این یک فرصت استثنایی برای صادرات انواع دستکش به عراق و ارز آوری برای کشورمان می باشد.

صادرات دستکش لاتکس

امکان صادرات دستکش لاتکس به کشورهای منطقه

ایران از لحاظ دانش فنی و تخصصی تولید دستکش لاتکس در منطقه جزء برترین ها به شمار می رود. و همچنین چون مواد اولیه انواع دستکشهای با پایه پلاستیک در ایران فراوان می باشد، بنابراین قیمت تمام شده دستکش در ایران پایین است. از طرفی دیگر کیفیت دستکش های ایرانی نیز با توجه به تکنولوژی و دستگاههای موجود تولید، قابل قبول می باشد. بنابراین می‌توان روی امر صادرات انواع دستکش از ایران به حوزه خلیج فارس و همچنین صادرات دستکش به حوزه ASEAN مانور بیشتری داد. و از دیگر مزایایی که امر صادرات را برای ایران راحتتر کرده است؛ وجود راه‌های آبی منطقه‌ای و بین المللی می باشد، که از این طریق می توان مبادلات بین المللی را تسریع بخشید. مشتریان و بازرگانان گرامی برای انجام صادرات دستکش لاتکس پودری و بدون پودر، دستکش های آشپزخانه و دستکش ایمنی می‌توانند با کارشناسان فروش شرکت ما در تماس باشند.

نیارک

مشکلات تولیدکنندگان ایرانی

یکی از مسائلی که تولیدکنندگان با آن مواجه هستند عدم حمایت مناسب مسئولین امر در این زمینه می باشد. و همچنین عدم تثبیت قیمت مواد اولیه یکی دیگر از مشکلات بزرگی است که بر سر راه تولید کنندگان، بازرگانان و فعالین در حوزه دستکش می باشد. مسئله مهم دیگری که نمی توان از کنار آن گذر کرد، عدم آشنایی برخی از مدیران با روند تولید و صادرات بوده و است این مسئولین نا آگاه با مصوبات و برنامه ریزی های غیر حرفه ای خود همواره ضرر جبران‌ناپذیری را به تولید کنندگان و بازرگانان وارد می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین دستکش لاتکس ایرانی

دستکش های ایرانی در مارک های رز مریم، رزماری و…. تهیه می شوند و قیمت …

سایت فروش دستکش لاتکس ایران

انواعی از دستکش های لاتکس ایران در سایت های تجاری به صورت عمده به فروش …

مرکز توزیع دستکش لاتکس مکس

در ایران مراکز بزرگی وجود دارند که دستکش های لاتکس مکس را در سطح کشور …

انواع دستکش لاتکس ساق بلند

انواعی از دستکش های ساق بلند توسط شرکت گل مریم، بیو مکس و سوپرمکس طراحی …

انواع سرویس دستکش لاتکس سوپر مکس

در کشور مالزی انواعی از دستکش ها با مارک سوپر مکس تولید می شوند و …

قیمت انواع دستکش لاتکس مالزی

آیا از قیمت انواع دستکش لاتکس مالزی خبر دارید؟ آیا میخواهید بدانید از کجا میتوان …

قیمت تولید دستکش لاتکس ضد اسید

آیا از قیمت تولید دستکش لاتکس ضد اسید خبر دارید؟ جهت جواب دادن به این …

فروش آنلاین دستکش لاتکس بیو مکس

شرکت بیو مکس در زمینه تولید دستکش در انواع مختلف فعالیت دارد و آنها را …

انواع مدل دستکش لاتکس مشکی

انواع دستکش های لاتکس از چه موادی تهیه می شوند؟ در ادامه مطلب در مورد …

مشاوره فروش دستکش لاتکس

دستکش های لاتکس را چگونه می توان با اطمینان کامل خریداری کرد؟ معرفی دستکش های …

بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی