/** * Custom Admin CSS * Added By Jeyserver * Make Wordpress Select Image Responsive */ add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'jey_admin_style' ); function jey_admin_style() { wp_enqueue_style( 'admin-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/admin-style.css' ); } فروش دستکش بلند زنانه جدید - دستکش
خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش زنانه / فروش دستکش بلند زنانه جدید

فروش دستکش بلند زنانه جدید

دستکش بلند زنانه مزیتی هایی دارد که به فروش بالای آن کمک می کند و لذا مدل جدید این محصول در بازار از تقاضای خوبی برخوردار است.
دستکش زنانه از سایزهای مختلفی برخوردار است. این سایز بندی اغلب به کاربرد دستکش بستگی دارد و وابسته به زمان یا مکان استفاده از آن می باشد.
مثلا در زمستان دستکش زنانه بلند زیاد خریداری می شود و اغلب هم از نوع بافتنی است. در مراسم های خاص مثل عروسی هم دیده می شود که دستکش عروس از نوع ساق بلند، جلوه ای خاص دارد و لذا خریدش مورد توجه خواهد بود.
به طور کل مزیت هایی وجود دارد که بانوان را به استفاده از دستکش ساق بلند راغب تر می گرداند. این مزایا به جز بحث پوشش یا گرمای خوب دستکش، به زیبایی اش نیز وابسته است.

دستکش بافت زنانه جدید

دستکش بافت از مدل دستکش های زنانه بلند است که به صورت مشخص، فصول سرد سال، خرید آن با تقاضایی بالا همراه می گردد.
این مدل دستکش ها به سبب باز بودن دست در ارائه انواع بافت ها، همواره از مدل های جدید و بسیار متنوعی برخوردار هستند. حتی در طرح های نیمه انگشتی هم زیاد بافته می شوند و بیشتر هم فروش می روند.

دستکش بلند زنانه

دستکش بلند عروس

دستکش بلند عروس هم جزو انواعی است که به سبب زیبایی خاصش با استقبال مواجه می باشد. این مدل دستکش ها اغلب به ساق دست شبیه تر هستند و نهایت تا کف دست و بخشی از پشت دست را در ناحیه انگشت ها می پوشانند.
چنین طرحی از دستکش زنانه بلند، بیشتر با تور تهیه می شود و زیبایی منحصر به فردش بر میزان فروش آن موثر واقع می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com

پاسخی بگذارید

بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی