خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش بافتنی عروسکی / قیمت دستکش بافتنی عروسکی دخترانه

قیمت دستکش بافتنی عروسکی دخترانه

دستکش بافتنی را بیشتر از نوع انگشتی درست می کنند و انواع دخترانه عروسکی این محصول فوق العاده زیبا می باشند در حالیکه قیمت آنها به نسبت شیک بودن محصول، کاملا متعارف است.
دستکش های بافتنی قدمت بالایی دارند اما همواره طرح های فوق العاده زیبایی از آنها وارد بازار می شود که جذابیت و تازگی خاصی به آنها می بخشد.
جالب اینجاست که همیشه نوع انگشتی پر طرفدارتر است و اغلب خریداران این مدل را می پسندند.
دستکش بافتنی دخترانه به دفعات بیشتر از دستکش مناسب سایر گروه ها، تولید می شود و به زیبایی آن توجه ویژه تری دارند.
نوع عروسکی این محصول، تنها یکی از مدل های جذابش می باشد که واقعا زیباست و حتی دختران جوان هم می توانند از آن استفاده کنند.

دستکش بافتنی عروسکی

دستکش بافتنی عروسکی دخترانه

دستکش بافتنی عروسکی دخترانه می تواند از نوع ساده یا برجسته باشد. در نوع ساده تنها بخش های کوچکی همچون چشم و یا دیگر اجزایی که حالت عروسکی به دستکش می بخشند، روی آن دوخته و یا بافته می شود اما در نوع کاملا برجسته، واقعا یک بخش عروسکی برروی دستکش دخترانه قرار می گیرد که باعث می شود جلوه زیادی داشته باشد.
دستکش بافتنی عروسکی
همین امر در هنگام خرید بر روی انتخاب مشتری تاثیر بالایی می گذارد به قدری که زیبایی می تواند در تصمیم گیری، موثرتر از قیمت دستکش واقع شود.
در بازار، قیمت دستکش بافتنی مختلف است و انتظار می رود نوع عروسکی، به سبب کار بیشتری که در تولید آن انجام می شود، دارای قیمتی بالاتر از دیگر مدل ها باشد اما زیبایی آن، بهایش را همواره توجیح می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com

پاسخی بگذارید

بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی