خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش مخمل / قیمت دستکش مخمل زنانه خزدار

قیمت دستکش مخمل زنانه خزدار

دستکش زنانه مخمل از انواعی است که به صورت خزدار زیاد طراحی می شود و قیمت آن با توجه به کیفیتی که دارد می تواند ارزان و یا گران باشد تا برای مشتریان مختلف امکان تهیه اش فراهم گردد.
دستکش مخمل از مدل های شیک به شمار می رود که خانم ها به تهیه آن علاقه زیادی دارند. به طور کل پوشش های مخمل بسیار زیبا و جذاب هستند و رنگ های آنها در کنار جنس محصول، دوست داشتنی است.
اغلب انتهای دستکش های مخمل یعنی قیمت مچی آن را به صورت خزدار درست می کنند تا زیباتر شود.
دستکش مخمل نرم است و استفاده از خز هم به عنوان بخشی تزئینی که لطیف می باشد، با آنها بسیار هم خوانی دارد.

قیمت دستکش مخمل زنانه

با توجه به اینکه دستکش زنانه مخمل با چه نوع کیفیتی تهیه گردد، قیمت آن می تواند تفاوت بسیار فاحشی داشته باشد.
برخی از پارچه های مخملی ارزان قیمت هستند در نتیجه می توان با آنها محصولاتی تهیه نمود که گران نباشند. این مسئله باعث می شود که بتوان دستکش هایی زیبا اما با بهایی بسیار مناسب خریداری نمود.
دستکش مخمل مزیت دیگری هم دارد و آن ظرافتی است که به دست می بخشد. این دستکش ها ایست خوبی دارند به طوری که انگشت ها را کشیده تر و ظریف تر نشان می دهند. برای همین بسیاری از خانم ها تمایل دارند که چنین دستکشی داشته باشند.
ویژگی مثبت دیگر دستکش های مخمل سفت بودن آنها است به نحوی که کاملا به انگشت ها می چسبند و باعث می شود دست بتواند به طور طبیعی تری کارهای خود را انجام دهد. این مزیت به خصوص در فصل سرما بیشتر خود را نشان می دهد زیرا نیازی نیست برای یک کار کوچک دستکش را در آورد. این درحالی است که باقی دستکش ها اغلب به نحوی هستند که نمی توان با آنها خوب کار کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com

پاسخی بگذارید

بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی