/** * Custom Admin CSS * Added By Jeyserver * Make Wordpress Select Image Responsive */ add_action( 'admin_enqueue_scripts', 'jey_admin_style' ); function jey_admin_style() { wp_enqueue_style( 'admin-style', get_stylesheet_directory_uri() . '/admin-style.css' ); } قیمت دستکش نیتریل آزمایشگاهی - دستکش
خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش نیتریل / قیمت دستکش نیتریل آزمایشگاهی

قیمت دستکش نیتریل آزمایشگاهی

دستکش نیتریل آزمایشگاهی از باکیفیت ترین مدل ها در نوع خود است که قیمت مناسب آن در کنار کارایی خوبش، سفارش خرید این محصول را بالا برده است.
چنانچه بخواهیم یک دستکش پزشکی بسیار خوب را معرفی کنیم باید از دستکش نیتریل نام ببریم که روز به روز از محبوبیت بیشتری برخوردار می گردد.
سایز بندی دستکش نیتریل این اجازه را می دهد تا افراد مختلف به راحتی آن را مورد استفاده قرار دهند و از مزایایش بهره ببرند.
دستکش نیتریل یک محصول ایده آل برای استفاده در مراکز بهداشتی است و می توانیم مجموعه ای از خصوصیات فوق العاده را برای آن ذکر کنیم.

فواید دستکش نیتریل

از بهترین شاخصه های این محصول، مقاومت بالایش را می توان نام برد. بسیار جالب است که بدانید دستکش آزمایشگاهی نیتریل در برابر شمار زیادی از مواد شیمیایی، یک محافظ تمام عیار به شمار می رود برای همین دست را از گزند آنها دور نگه می دارد.
فایده دیگر دستکش بدون لاتکس نیتریل در این است که به سادگی سوراخ نمی شود و لذا استفاده از آن قابل اطمینان می باشد. برای همین در مراکز آزمایشگاهی و مهمتر از آن در مراکز درمانی، می توان با دغدغه کمتری به فعالیت پرداخت.

مسئله دیگری که دستکش پزشکی نیتریل را ممتاز می گرداند، قابلیتی تحت عنوان چسبندگی است. چسبندگی دستکش کمک می کند تا حرکات ظریف دست تا حد زیادی به خوبی انجام شود و آن ظرافتی که بدون حضور دستکش، وجود دارد، تا حد بالایی ایجاد گردد.
یک خصوصیت دیگر دستکش بهداشتی نیتریل در قیاس با دستکش لاتکس، رفع مسئله حساسیت های پوستی است که مصرف کننده از آن ممکن است در رنج بیافتد.
همگی این شاخص ها را می توان عاملی مهم دانست که بر قیمت تولید دستکش آزمایشگاهی نیتریل اثر می گذارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com

پاسخی بگذارید

بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی