خرید فروش دستکش
سرخط خبرها
خانه / دستکش استادکار / قیمت عمده دستکش کف مواد استادکار

قیمت عمده دستکش کف مواد استادکار

دستکش کف مواد استادکار دارای تیراژ بالای تولید در شرکت حریر ایران می باشد. بنابرین از قیمت مناسبی نیز در فروش عمده نسبت به نمونه های مشابه دیگر بهره مند می‌باشد.

باید به این نکته مهم اشاره نمود که به دلیل بالا بودن مخاطرات موجود در محیط های صنعتی و کشاورزی، استفاده از دستکش های ایمنی بسیار مورد توصیه صنعتگران می باشد. تا از یک طرف بتوان از دست ها محافظت و نگهداری نموده و از طرف دیگر بازده دستها در این حالت چندین برابر خواهند شد.

فروش دستکش کف مواد استادکار

کاربرد دستکش کف مواد استادکار

زمانی که کارگران مشغول کار در محیط های صنعتی، کشاورزی و در کل در مکان های پر خطر قرار دارند، دستکش کف مواد گزینه‌ خوب برای مراقبت و محافظت از دست آن کاربران می باشد. مراقبت از بریده شدن دست، جلوگیری از حساسیت به مواد،کم کردن حرارت اجسام و یا همچنین می توان برای مراقبت حین کارهای سبک مانند کار در مغازه‌ها، میوه فروشی ها، جابجایی اجسام و غیره استفاده نمود. نتیجه اینکه بهترین نوع دستکش برای انجام امور معمولی و تهدیدات حین کار، دستکش کف مواد می باشد زیرا هم سبک هستند و هم نسبت به انواع دیگر ارزان تر میباشند.

تولید کنندگان دستکش کار

به دلیل کاربرد فراوان انواع دستکش کار در حوزه های مختلف صنعتی، کشاورزی، ایمنی، خانگی، باغبانی و موارد مشابه دیگر، بنابراین تولید کنندگان بیشماری اقدام به تولید این دستکشها نموده اند. از میان این تولیدکنندگان می توان به شرکت حریر ایران واقع در شهر قزوین اشاره نمود. که مشغول به تولید انواع دستکش کار با برند استاد کار می باشد. به دلیل بالا بودن کیفیت دستکشهای استادکار به خاطر استفاده از نیروی متخصص، دستگاههای پیشرفته و مواد اولیه مرغوب، شرکت حریر ایران توانسته است سهم عمده‌ای از بازار داخل ایران و همچنین بازارهای منطقه را به خود اختصاص دهد.

تولید کنندگان دستکش

فروش فوق العاده دستکش کارگری

گروه تولیدی و بازرگانی نیارک به دلیل ارتباط مستقیم و بدون واسطه با شرکت های مستقر در استان قزوین توانسته است گام بزرگی در فروش عمده دستکش کارگری نماید. از جمله این شرکت‌ها می توان به تولیدی حریر ایران، شرکت ستوده و گروه پامچال اشاره نمود. گروه تولیدی و بازرگانی نیارک اقدام به پخش عمده و توزیع سراسری محصولات این شرکت ها نموده است. برای خرید دستکش کارگری با قیمت های استثنایی و فوق العاده می توانید از طریق کارشناسان ما اقدام به ثبت سفارش و خرید محصولات نمایید.

گروه تولیدی و بازرگانی نیارک

انواع دستکش کار و معرفی اجمالی آن ها

الیاف به کار رفته شده در دستکش کف مواد استادکار مانع عرق کردن دستان می شود. که این امر مانع از خیس شدن دستان شما شده و همچنین عمل رفت و آمد در این دستکش به دلیل منافذ موجود در بین الیاف، کار را با آن راحت تر می کند. همچنین جنس روکش به کار رفته شده در دستکش کف مواد استادکار از لاتکس طبیعی می باشد. و به دلیل کیفیت و مرغوبیت این نوع لاتکس درمقابل چسبندگی و سایش حین انجام کار، بسیار مقاوم و ماندگار می باشد. به دلیل فعالیت های متعدد و گوناگون انسانی در محیط های مختلف کاری و خانگی، بنابراین تنوع تولیدی دستکش ها نیز بیشمار می باشد که در زیر به چند مدل اشاره می نماییم:

 • دستکش های ساختمانی
 • دستکش فعالیت های الکترونیکی
 • دستکش‌های موجود در صنایع غذایی
 • دستکش‌های صنایع گاز نفت و پتروشیمی
 • دستکشهای صنایع شیشه سازی
 • دستکشهای صنایع پزشکی و معاینه
 • دستکش های صنایع فلزی
 • دستکش صنایع هوا و فضا
 • دستکش صنایع کشاورزی
 • دستکش صنایع ماشین سازی
 • دستکش های ایمنی ضد اسید
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: مهدی نیارکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190834510
پست الکترونیکی: niyarakybrand@gmail.com
بازرگانی نیارک ارتباط تلگرامی